ליאת ברעוז

פסיכותרפיסטית, טיפול ויעוץ פסיכולוגיטלפון:054-4584334

fb-icon

ליאת ברעוז – טיפול פסיכולוגי בחיפה , מטפלים בחיפה , פסיכותרפיסטית , טיפול פסיכולוגי , טיפול נפשי חיפה,

שמי ליאת ברעוז, פסיכותרפיסטית בחיפה (חברת האגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מס' חבר 1370) בעלת הכשרה מאוניברסיטת חיפה בפסיכותרפיה פסיכודינאמית וכן בפסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית, עובדת סוציאלית קלינית , מטפלת בקליניקה פרטית בחיפה , מנחת קבוצות תמיכה , מנהלת פורום "פסיכותרפיה"  באתר דוקטורס.
אם הגעת לכאן אני מניחה שאת/ה מחפש/ת איזשהו פתרון או עזרה נפשית. אולי את/ה מרגיש/ה מצוקה או חווה משבר, אולי לפניך התלבטות או שאת/ה עובר/ת אירועים משמעותיים ומרגיש/ה את הצורך בשיתוף. יתכן כי התחלת להרגיש לאחרונה שמשהו בחייך צריך להשתנות.
מה כבר יכול להשתנות? הרבה.

למשל: שלווה גדולה יותר, נוחות ונינוחות בנוגע לעצמך ולאחרים, השגת איזון, קבלה ואהבה עצמית, העלאת הדימוי העצמי או הבטחון העצמי , שיפור או שינוי במערכות היחסים שלך, לקיחת החלטות ממקום נכון לך, הרחבת אופן ההסתכלות על המציאות שלך ומציאת דרכי התמודדות חדשות.
אולי ברצונך פשוט להיות יותר מאושר/ת? (וזה לא תמיד באמת פשוט)

איך ניתן לסייע לך להתמודד או גם ליצור שינוי ? דרך טיפול נפשי (טיפול פסיכולוגי) המכונה גם: פסיכותרפיה פרטנית

הטיפול הוא פרטני: פנים אל פנים בקליניקה וגם עוסקת בטיפול מרחוק: טיפול פסיכולוגי אונליין

תחומי המומחיות שלי הם:

הריון לידה ואמהות , טיפול בחרדה , טיפול בדיכאון , נושאים הקשורים לדימוי עצמי ודימוי גוף , טיפול במצבי משבר וטראומה וטיפול רגשי בזוגיות במשבר, יחסים וזוגיות, חרדות נטישה.  

באיזו גישה אני מטפלת?
הטיפול הנפשי הפסיכולוגי (פסיכותרפיה פרטנית) שאני מציעה הוא טיפול בשיחות. הטיפול מבוסס על הגישה האינטגרטיבית הוווה אומר שאני משלבת בין גישות כמו:  הגישה הפסיכודינאמית  הגישה ההומניסטית תמיכתית  והגישה הקוגניטיבית התנהגותית. הבחירה בשיטת הטיפול היא בהתאם למטרה הטיפולית שלשמה הגעת ובהתאם לצרכיך האישיים.

הטיפול הפסיכו תרפויטי הפרטני מספק מקום בטוח, תומך ומקבל, שבו ניתן לשתף בתחושות ובמחשבות באופן אותנטי, כאשר אני מחוייבת בשמירה על סודיות ופרטיות.

פסיכותרפיה אישית מאפשרת לך גם להתבונן על עצמך דרך עיני האחר ולקבל מראה, שיקוף ומשמעות לחוויות רגשיות ולהתנהגויות.

לגישתי, מעבר למילים, חשוב מאד להצלחת הטיפול הוא הקשר הטיפולי ואיכותו הנרקם בין המטפל למטופל לכן תוכל לקרוא עוד עליי  ועל הנושאים הקרובים לליבי כאן וכאן וכאן.
ואם את/ ה עדיין מתלבט/ ת…
לכל התלבטות שהיא בנוגע לטיפול הינך מוזמן / ת ליצור קשר  ואענה בשמחה.